PRZEJŚCIE NA STRONĘ DLA PACJENTÓW

O nas

Danecka

Lekarz stomatolog Marzanna Danecka

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w 1990 roku. Stomatologią estetyczną zajmuję się od 1992, kiedy wykonałam pierwsze licówki i korony pełnoceramiczne. Przygodę z implantologią rozpoczęłam w roku 1996, gdy wszczepiłam implanty Systemu Brӓnemark.

Gruntowne wykształcenie w dziedzinie chirurgii i protetyki implantologicznej uzyskałam na licznych kursach, między innymi w ośrodkach uniwersyteckich w Szwecji, w Szwajcarii na Uniwersytecie Bern u prof. Daniela Busera i prof. Niklausa Langa oraz w USA w Misch Implant Institute u prof. Caral Mischa w Detroit.
Każdego roku poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach, sympozjach i kursach na całym świecie.
Jestem członkiem i założycielem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE).

Od 1991 r. prowadzę prywatną praktykę, w której zajmuję się głównie implantologią i stomatologią estetyczną. Pracując przez kilkanaście lat na wielu systemach implantologicznych (10) pozyskałam możliwość obiektywnej oceny systemów i najlepszego ich wyboru, leczenia z użyciem implantów dostosowanego do potrzeb pacjenta, tak aby osiągnąć leczeniu sukces, czyli estetykę, wieloletnią funkcję i zadowolenie pacjenta.

Całą swoją wiedzą i doświadczeniem, chciałabym się z Państwem podzielić na moich autorskich kursach, które dostarczą Państwu olbrzymią dawkę potrzebnych praktycznych i teoretycznych informacji, i pomogą uporządkować posiadaną wiedzę.